
Opel Corsa - 1.2 Edition Apple carplay / Android auto
Algemeen
| Prijs | € 10.445 |
| Prijs excl. BTW | € 8.752 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 63.539 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-279-HX |
| Datum deel 1 | 28-12-2020 |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 175 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- afleverings beurt met 12 maanden garantie (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- Afleveringsbeurt + nieuwe APK (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "afleverings beurt met 12 maanden garantie"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Autonomous Emergency Braking
- lichtmetalen velgen 16"
- rijstrooksensor met correctie
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenreparatieset
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Multimedia pack (Apple Carplay/Android Auto, connected services, DAB ontvanger, multimedia-voorbereiding)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Opel Corsa. Het is een auto uit 2020 met 63539 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Wat uw muzieksmaak ook is, met DAB-radio is er altijd wat te kiezen. Perfect weergegeven via het aanwezige audiosysteem. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Corsa samen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Deze Opel Corsa blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit maken met deze Opel Corsa? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































