
Volkswagen Fox - 1.2 Trendline
Algemeen
| Prijs | € 1.749 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 191.768 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-LPG-1 |
| Datum deel 1 | 22-06-2010 |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,50 sec |
| Motorvermogen | 40 kW (54 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 969 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 17,5 s
Topsnelheid: 148 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 383 x 164 x 152 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
deze nette volkswagen fox is instap klaar!!
opruiming bij cars4u wegens ruimte gebrek grijp nu je kans
Moderne technologie gekoppeld aan een tijdloos design, dat zijn de eigenschappen van een Volkswagen. Dat geldt ook voor deze Fox. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Fox, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Graag bellen voor bezichtiging om teleurstelling te voorkomen
in/omruil van uw auto,boot,camper,motor aanhanger mogelijk
Ook kopen wij graag uw auto zonder inruil
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en kunnen zelf overschrijven/vrijwaren
Openingstijden
maandag tm vrijdag 9:00 tot 17:00
zaterdag 9:30 17:00
u bent van harte welkom op
ceresweg 30
8938bg Leeuwarden
hier kunt u ons bereiken:
tel 0624970047/ 0642000617 https;//wa.me/31624970047
email cars4uleeuwarden@hotmail.com
koffie staat klaar
kind regards, vriendelijke groet
cars4U
-----------------------------------------------------------------------
gegevens,
Adres:
ceresweg 30
8938BG Leeuwarden
Tel: 0624970047/ 06-42000617
Wat kan er bij car4U?
*In en verkoop van voertuigen
*Onderhoud
*Auto transport/spoedhulp
btw nummer 851415945B01
Kvk nummer
54721598
Hoeveel kost een Volkswagen Fox verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































