
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe Easy-R Lauréate
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 194.496 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-996-GP |
| Datum deel 1 | 11-05-2016 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1013 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.535 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 173 x 156 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Side-skirts
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Wij bieden op onze occasions 2 afleverpakketten aan. Een basispakket voor 395,00 euro en een plus pakket voor 795,00 euro. Wij zijn alle werkdagen open van 8 tot 17.30. Eventueel voor verkoop zaterdag op afspraak.
Autobedrijf de Brik is een al lang bestaand universeel Bovag autobedrijf in Molenaarsgraaf. In onze goed uitgeruste werkplaats doen wij reparaties en onderhoud aan alle merken auto's. Deze kennis gebruiken wij ook om onze occasions perfect af te leveren aan onze klanten. Kom gerust eens langs in onze ruime showroom om onze voorraad occasions te bekijken.
Als u een auto zoekt die wij op dat moment niet op voorraad hebben kunnen wij die in overleg voor u opzoeken.
Tot ziens in Molenaarsgraaf.
Ben van Dalen.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































