
Volvo XC60 - 2.0 B5 Momentum Exclusive
Algemeen
| Prijs | € 37.995 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 74.658 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-723-BT |
| Datum deel 1 | 23-04-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,00 sec |
| Motorvermogen | 184 kW (250 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 717 onyx black metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1769 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 71 liter
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 190 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieur: R100 textiel charcoal/charcoal, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Hedin Certified-servicepakket Budget (inbegrepen):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Premium 1 (€ 795 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Halve tank brandstof
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Excellent 1 (€ 1.195 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Volle tank brandstof
Gratis aflevering aan huis
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Gratis aircoreiniging
Haal- en brengservice bij onderhoud
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- head-up display
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- Side Impact Protection System
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Climate Pro Pack (achterbank verwarmd, interieur voorverwarmingsinstallatie)
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































