
Opel Crossland - 1.2 Turbo GS
Algemeen
| Prijs | € 18.999 |
| Bouwjaar | Oktober 2023 |
| Kilometerstand | 18.209 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JDS-90-X |
| Datum deel 1 | 31-10-2023 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
De Haak 8A
5555XK Valkenswaard
0642405744
https://deenautomotivevalkenswaard.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Crossland 1.2 Turbo GS
- Kenteken: JDS-90-X
- Merk: Opel
- Model: Crossland
- APK tot: 31-10-2027
- Tellerstand: 18209 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: EB2ADT (HN05)
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1190 kg
- Max. trekgewicht: 840 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 177 cm
- Hoogte: 1605 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Deen Automotive Valkenswaard
De Haak 8 A
5555 XK Valkenswaard
0642405744
info@deenautomotivevalkenswaard.nl
deenautomotivevalkenswaard.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































































