
Peugeot 2008 - Allure Automaat | Navigatie | Camera | Adaptieve Cruise control |
Algemeen
| Prijs | € 32.900 |
| Prijs excl. BTW | € 27.709 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2025 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JDL-36-N |
| Datum deel 1 | 28-08-2025 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | mei 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 3314717
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Type hybride: Volledig hybride
Tankinhoud: 44 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 178 x 155 cm
Wielbasis: 26 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1372 kg
Interieur: Stof/kunstleder CASUAL LOMSA
Verwachtte leveringsdatum: 20-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 27-08-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Lichtmetalen velgen 17"
Infotainment
- Connected services
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Dashboard in zacht materiaal met carboneffect en hoogglans zwarte sierstrip
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Lederen stuurwiel
- Pianolak interieur afwerking
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Advanced Active Safety Brake met camera en radar
- Navigation & Access Pack
- Parkeerhulp voor en achter
- Vision & Drive Assist plus Pack
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Camera voor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Innovatie en design hebben bij Peugeot altijd een streepje voor. Motion & Emotion! Deze gloednieuwe auto is per direct uit onze voorraad leverbaar. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op elektrische handrem, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. De climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Peugeot 2008 zonder problemen op z'n plaats. Achter het stuur van deze Peugeot bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. U bent in deze Peugeot ook voorzien van multifunctioneel lederen stuur, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 2008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Peugeot Deal Pakken
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































































