
Peugeot 205 - 1.4 Génération koppeling mattig
Algemeen
| Prijs | € 425 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Kilometerstand | 211.088 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RP-LL-62 |
| Datum deel 1 | 09-05-1997 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 810 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 405 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 1996 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Getint glas
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Peugeot 205 1.4 Génération koppeling mattig
- Kenteken: RP-LL-62
- Merk: Peugeot
- Model: 205
- APK tot: 29-08-2026
- Tellerstand: 211088 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1997
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: groen
- Motorinhoud: 1360 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 810 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 49 - 53 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 2
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Getint glas
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Gelaagde voorruit
- Velours bekleding
Veiligheid
- Derde remlicht
Peugeot 205 uit het jaar 1997 waar vind je nog zo iets
de koppeling van de auto is niet heel fris meer vandaag de lage prijs
Bij ons is het mogelijk om uw auto ter naam te stellen en te vrijwaarden.
Pinnen is mogelijk en eventeel een
Basis ggg garantie tegen een meer prijs.
Wilt u komen kijken naar een van onze auto's graag even bellen van te voren omdat ik er zelf niet altijd aanwezig ben.
LET OP wij doen onze uiterste best om de auto.s naar waarheid te presenteren .helaas wil het wel eens voorkomen
dat er een typefout onstaat of dat er meerdere optie.s zijn aangevinkt dan op de auto aanwezig is u kunt ons hier niet voor
aansprakelijk stellen ook behoudt het ons de vrijheid de auto aan iemand anders te verkopen indien er een offerte door ons is
uitgebracht. tenzij we anders met elkaar zijn over een gekomen
Autobedrijf Alex Mol
fokkerstraat 5
7903 at Hoogeveen
0648937346
autobedrijfalexmol@hotmail.com
autobedrijfalexmol.nl/
Hoeveel kost een Peugeot 205 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































