
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 110 Ex.TechL
Algemeen
| Prijs | € 2.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.449 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 305.856 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 5-VNR-50 |
| Datum deel 1 | 12-05-2011 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1335 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2010 - dec. 2011
Referentienummer: 234
Aandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Maten
Wielbasis: 308 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- achterdeuren met ruiten
- achterruitwisser
- mistlampen voor
- zijschuifdeur rechts
Extra
- L2H1
- Maxi
Interieur & Comfort
- achterruitverwarming
- armsteun voor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- rubber mat in laadruimte
- tussenschot laag
- tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Te koop goed rijdende nette Renault Kangoo Express 1.5 DCi 110 Ex TechL L2/H1
Bouwjaar: 12-05-2011
APK tot: 21-02-2026
Kilometerstand: 305856
Apk:
Airco:
Nap:
1e eigenaar:
Koop en Lease mogelijk.
Bij Autobedrijf De Hoge Brug kunt u jong gebruikten bedrijfsbussen zowel kopen als financial leasen.
Voor verdere vragen graag even bellen.
Kijk voor ons gehele voertuig aanbod en onze autotransport diensten op www.autobedrijfdehogebrug.nl
Voor verdere vragen graag even bellen ook als u langs wilt komen graag even bellen voor die tijd omdat wij regelmatig onderweg zijn om nieuwe voorraad op te halen. Wij ruilen graag uw huidige auto of bedrijfswagen in en zijn RDW Erkend dus u krijgt gelijk een vrijwaring.
Voor verdere vragen graag even bellen ook als u langs wilt komen graag even bellen voor die tijd omdat wij regelmatig onderweg zijn om nieuwe voorraad op te halen. Wij ruilen graag uw huidige auto of bedrijfswagen in en zijn RDW Erkend dus u krijgt gelijk een vrijwaring.
Autobedrijf de Hoge Brug
De Hoge Brug 27
6581AJ MALDEN
Tel: 0648754779
E-mail: info@autobedrijfdehogebrug.nl
Website: www.autobedrijfdehogebrug.nl/
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)



