
Ford Mondeo Wagon - 2.0 TDCi Titanium
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | Augustus 2008 |
| Kilometerstand | 281.339 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-GSK-6 |
| Datum deel 1 | 28-08-2008 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1497 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2008 - sep. 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 2.300 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 189 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 585 - € 608 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: KL Auto's Havenweg 37c 4905AA OOSTERHOUT, NL 06-11500958 http://www.klautos.nl info@klautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Wij zijn geopend met Pinksteren:
Belt u altijd even vooraf voor een afspraak!
1e Pinksterdag 12:00 - 16:00
2e Pinksterdag 10:00 - 16:00
KL Auto’s – Hét adres voor betrouwbare occasions in Oosterhout
Wij verzoeken u vriendelijk om voor vertrek en indien mogelijk 2 uur vooraf even te bellen of de auto van uw keuze nog beschikbaar is zodat wij deze klaar kunnen zetten voor u.
Gezien onze grote voorraad werken wij met een depot en staan niet alle auto's op de hoofdlocatie.
Bij KL Auto’s vindt u een breed assortiment van honderden zorgvuldig geselecteerde topoccasions, tegen scherpe meeneem-/handelsprijzen. Wij bieden eerlijke service, transparantie en de zekerheid die u zoekt bij de aanschaf van een auto.
-Alle merken welkom voor inruil of verkoop
- Financiering mogelijk – snel en flexibel geregeld
- Aangesloten bij RDW, VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
- Inkoop van alle merken – met directe betaling en vrijwaring
- Tenaamstelling direct bij ons op locatie
Wij doen ons uiterste best om alle informatie correct weer te geven. Toch adviseren wij u om altijd zelf de voor u belangrijke zaken te controleren. Bij twijfel: bel, WhatsApp of mail ons gerust.
Bezoekadres:
Havenweg 37c
4905 AA Oosterhout NB
Telefoon / WhatsApp: +31 6 11 50 09 58
Website: www.klautos.nl
E-mail: info@klautos.nl
Openingstijden (op afspraak):
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 – 17:30
Zaterdag: 09:30 – 17:00
Zondag: 12:00 – 16:00
Dinsdag koopavond tot 20:00
We verwelkomen u graag in onze showroom bij KL Auto’s Oosterhout – waar kwaliteit, service en klanttevredenheid voorop staan.
Specificatie- en invoerfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)




















