
Ford Mondeo Wagon - 2.3-16V TITANIUM | NL-AUTO | 1E EIG
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 111.790 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 65-GBV-4 |
| Datum deel 1 | 02-06-2008 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2261 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1460 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2007 - mrt. 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 208 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.265 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 223 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 13,8 l/100km (1 op 7,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: UniekWagentje B.V. Beerzerhaar 33B 7685PR BEERZERVELD, NL 06-36323282 http://www.uniekwagentje.nl UniekWagentje@gmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
- Uitlaat sierstuk
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Autotelefoon voorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Business Pack (Autotelefoon voorbereiding, Navigatiesysteem full map, Parkeersensor voor en achter, Radio-cd/mp3 speler, Spraakbediening)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Visibility-pakket (Dimlichten automatisch, Warmtewerende voorruit)
- X-pack (Koplampen adaptief, kunstlederen/microvezel bekleding, Lichtmetalen velgen 17", Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Ford huldigt het principe 'Go Further'. Als u zich daarin herkent, dan is deze Ford uw aandacht absoluut waard. De auto is van het bouwjaar 2008 en is van de eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Om het af te maken is deze auto voorzien van een lederen interieur. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen en getint glas ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Ford zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Deze auto is voorzien van cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes.
Lijkt deze Ford u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)

























