
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 159.916 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GGK-16-D |
| Datum deel 1 | 18-11-2009 (import) |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1167 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Bandenmaat: 215/40 R17
GVW: 1.693 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 169 x 145 cm
Acceleratie (0-100): 7,8 s
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dubbele airbag
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- Achteruit camera
- Apple CarPlay
- Armsteun achter
- Automatisch Klapbare zijspiegels
- AUX aansluiting
- Bedienbare stuurknopjes
- Bluetooth
- Bochten ABS
- Bocht verlichting
- Dealer onderhouden
- Elektrische Ramen achter
- Elektrisch Ramen
- Elektrisch zijspiegels
- Leder Stuurwiel
- parkeersensoren(achter)
- PHONE
- Sportvelgen
- Start Stop systeem
- Stuurknopjes
- Toerenteller
- U.S.B Aansluiting
- Vervarwmende zijspiegels
- Verwarmende Voorruit
= Bijzonderheden =
A&S CarsTrading
A&S CarsTrading helpt u met het meezoeken voor een bijpassend auto.
Neem een kijkje in ons autobedrijf of neem contact op met +31617070997.
Alle auto's zijn Apk gekeurd en worden voor de verkoop gecontroleerd en rijklaar gemaakt.
Bij ons is het ook mogelijk om de auto op uw naam te zetten dat kan 7 dagen in de week (o.a zondag) .
Avond bezichtigen? Dat kan ook op afspraak.
-Inruil is mogelijk
-Al onze auto's zijn rijklaar .
-Geen Extra kosten
A&S CarsTrading
Pottenbakkerstraat 22
2984AX Ridderkerk
Tel: 0617070997
Email: Ascarstrading@gmail.com
Hoeveel kost een SEAT Ibiza verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































