
Opel Combo - 1.3 TDI 55KW
Algemeen
| Prijs | € 850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 1.029 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 240.088 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 september 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 4-VLD-98 |
| Datum deel 1 | 06-01-2011 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2011-01
Modeljaar: 2011
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxB): 432 x 168 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterdeuren
- Betimmering
- Bijrijdersstoel
- Radio voorbereiding
- Tussenschot
- Zijdeur
- Zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
APK TOT 16-09-2026.
DE PRIJS EXCL. BTW.
STUURBEKRACHTIGING WERK NIET,
POWER STEERING NOT WORKING.
SERVOLENKUNG FUNKTIONIERT NICHT.
OP ZATERDSAG GESLOTEN
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































