
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Executive
Algemeen
| Prijs | € 31.900 |
| Prijs excl. BTW | € 26.443 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 8.803 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 februari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KKB-20-H |
| Datum deel 1 | 27-02-2025 (import) |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Referentienummer: SL.34
Technische informatie
Koppel: 193 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.425 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 181 cm
Wielbasis: 267 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 46 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden Bovag-Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 25 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay en Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- standkachel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Multi Around Monitor (4 camera's)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Ontdek Hét Autobedrijf in Roermond voor Mazda, Suzuki en Mitsubishi
Bent u op zoek naar de perfecte auto? Zoek niet verder! Welkom bij ons toonaangevende autobedrijf in Roermond, waar uw dromen over het bezitten van een Mazda, Suzuki of Mitsubishi werkelijkheid worden, zowel nieuw als gebruikt.
Waarom voor ons kiezen?
1. Topmerken: Wij zijn trots om de nieuwste modellen van Mazda, Suzuki en Mitsubishi aan te bieden, zodat u kunt genieten van de nieuwste technologie, prestaties en stijl.
2. Kwaliteit Gebruikt: Onze selectie van hoogwaardige gebruikte auto's ondergaat rigoureuze inspecties om ervoor te zorgen dat u een betrouwbare en betaalbare keuze maakt.
3. BOVAG-aansluiting: Als lid van de BOVAG, staan wij garant voor kwaliteit en service. U kunt erop vertrouwen dat wij aan de hoogste normen voldoen.
4. Uitstekende Service: Ons deskundige en vriendelijke team staat klaar om u te helpen bij elke stap van uw autoreis. Van advies en financiering tot onderhoud en reparaties.
5. Winkelbezoek: Kom langs in onze showroom aan de Jacob Romenweg 6, waar u de auto's kunt zien en voelen voordat u de beslissing neemt.
Openingstijden:
- Maandag t/m vrijdag: 08:30 - 18:00
- Zaterdag: 09:30 - 17:00
- Zondag: Gesloten
Contactgegevens:
- Telefoon: 0475 346 565 - keuzemenu 4
- Adres: Jacob Romenweg 6, 6042 EZ Roermond
Als u op zoek bent naar de beste deal voor uw Mazda, Suzuki of Mitsubishi, kom dan vandaag nog bij ons langs. Wij zijn er trots op om de autoliefhebbers van Limburg te bedienen. Uw droomauto wacht op u!
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































