
Peugeot 206 - 1.4-16V Air-line 3 airco 5 deurs
Algemeen
| Prijs | € 895 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 253.961 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-SP-XL |
| Datum deel 1 | 31-03-2006 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 949 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 178 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
* GRAAG ALLEEN TELEFONISCHE REACTIE 0610057079 OF 0653160727 ALTIJD BEREIKBAAR*
Nette goed rijdende Peugeot 206 rijdt en schakelt goed, scherpe meeneemprijs!
Veco autos
Nieuweweg 241a
6603BM Wijchen
• Ook zoeken wij nog goede en nette occasions, bel naar: 0610057079.
Kom gerust een kijkje nemen, de koffie staat altijd klaar.
Veco autos wijchen 024-6454850
voor meer informatie bgg:
0653160727
0610057079
Onze prijzen zijn Netto-Meeneemprijs. Inruil en garantie is bespreekbaar, vraag naar de voorwaarden. Mochten er fouten staan vermeld kunnen daaraan geen rechten worden ontleend.
Bel 024-6454850 voor een afspraak!
www.veco-autos.nl/
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































