
Peugeot 206 - 2.0-16V GTI
Algemeen
| Prijs | € 1.295 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 239.063 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 70-DX-TZ |
| Datum deel 1 | 03-02-2000 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1025 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.560 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Bekleding: Velours
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- 2 sleutels
= Bijzonderheden =
Nette goed onderhouden Peugeot 206Gti
Auto rijdt zoals het hoort
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































