
Renault Clio - 0.9 TCe ECO Night&Day | Airco| Navi| PDC
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 116.733 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-XRN-58 |
| Datum deel 1 | 16-10-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
COâ‚‚-uitstoot: 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Introduction ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Lederen stuurwiel, Mistlampen voor)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Mooie Renault Clio uit 2014.
Nette auto en volledig aantoonbaar.
- 4x all season banden
- Goed onderhouden
- Boekjes aanwezig
- NAP tellerstandrapport
- 2 sleutels met handzender
Financial lease mogelijk!
Standaard 3 maand huisgarantie
In overleg ook een Autotrust garantie mogelijk van 6/12 of 24 maanden
Al onze auto's zijn op een juiste kilometerstand in het Nationale Auto Pas systeem gecontroleerd. Wij adverteren uitsluitend met de juiste km-standen en bouwjaren.
Geen onverwachte afleverkosten!
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Meer vragen over deze auto?
Neem gerust contact op met 0611123785, zowel telefonisch als via Whatsapp bereikbaar
Of maak een afspraak voor een proefrit.
Dit is ook mogelijk in de avond of op zondag!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo
accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit
uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar
controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen
beïnvloeden.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)



















![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)




























































