
Renault Clio - 1.2 TCe Limited
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 104.122 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GGX-57-V |
| Datum deel 1 | 06-03-2018 (import) |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | GREY TITANIUM (TEKPN) |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.659 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 173 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,9 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Zo meenemen. (inbegrepen):
- Bovag 12 maanden (€ 999 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Zo meenemen."): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Barry de Vries
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaallak (LAK02)
- achterspoiler
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen vóór (PROJAB)
- Privacy glass zijruiten achter en achterruit (VSTLAR)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun vóór met opbergvak (ACCAV)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel met leder bekleed incl. bediening cruise control en snelheidsbegrenzer (VLCUIR)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofdsteunen actief
- Parkeersensoren achter met sonische weergave (ITPK1)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Pack Comfort Limited (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, dimlichten automatisch) (PK9808)
- Pack Electrique (elektrische ramen achter, keyless entry) (PK98AA)
- Pack R-Link (spraakbediening, WiFi voorbereiding) (PK98B6)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Alle technologie in de Renault Clio is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2018. De motor in deze Renault maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Ook over uw schouder ziet u onderweg niet alles wat er aan de achterzijde gebeurt. Daarom heeft deze Renault Clio een achteropkomend verkeer waarschuwing. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry, buitentemperatuurmeter en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Clio is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
* Deze gegevens zijn afkomstig uit de DAT-database. Er kan geen aansprakelijkheid worden aanvaard voor de volledigheid en juistheid.
KIJK VOOR ALLE AUTO'S, INFORMATIE EN UITGEBREIDE FOTO'S OP WWW.BARRYDEVRIESAUTOS.NL.
RDW erkend en inruil/ financiering is mogelijk.
Geadverteerde prijzen zijn vaste prijzen, op biedingen wordt dan ook niet gereageerd.
Zolang een auto online staat is deze nog beschikbaar maar bel altijd even voor een afspraak.
Bel voor meer informatie of een afspraak: 0621598809
Bezichtiging alleen op afspraak.
De Wagenmaker 12
1851 PX Heiloo
www.barrydevriesautos.nl
Met vriendelijke groet,
Barry de Vries
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































