
Algemeen
| Prijs | € 9.990 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 92.988 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJF-70-F |
| Datum deel 1 | 10-11-2017 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1139 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
James Wattstraat 16-A
6902PR Zevenaar
0316526641
www.autobedrijftonnierasing.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.764 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 175 x 181 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
RIJKLAARPRIJS GEEN AFLEVERINGS KOSTEN.
MET EXTRA SET ZOMERBANDEN
RIJKLAARPRIJS, GEEN AFLEVERINGSKOSTEN.
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































