
Renault Kadjar - 1.3 TCe Black Edition | Camera
Algemeen
| Prijs | € 21.000 |
| Prijs excl. BTW | € 17.722 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 34.486 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-441-KJ |
| Datum deel 1 | 07-09-2020 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Sterzwart gne |
| Gewicht | 1337 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kamperzeedijk 89
8281PC Genemuiden
038-3446161
https://www.sellesautos.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2020
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.918 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 160 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Afleverpakket personenauto (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dab
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Halflederstof
- Hill hold functie
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 19"
- metallic
- microvezel bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- RDW-leges
- Rijstrooksensor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi
= Bijzonderheden =
Franse auto's zijn tegenwoordig meer dan alleen onweerstaanbare charmeurs. Ook als u focust op kracht, snelheid, kwaliteit en duurzaamheid wordt u aangenaam verrast. Deze auto uit 2020 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 34486 kilometer. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Hoog, laag, midrange: het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek in deze auto. Het full map navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. De aanwezige WIFI-hotspot zorgt voor 100% connectivity waar u ook bent. Natuurlijk behoren WIFI-hotspot, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Renault. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
*Vakantiegeld voordeelactie is geldig bij orderdatum vanaf 8-5-2026 t/m 13-6-2026 en:
*aanschaf van een auto boven de € 10.000 en Bovag garantie/afleverpakket,- , € 500,- euro voordeel
*aanschaf van een auto tot € 10.000,- , Gratis 1 jaar pechulp voor heel Europa
Is deze auto iets voor u? Via onze website kunt u gemakkelijk contact opnemen via whatsapp, telefoon of mail. Tevens is het mogelijk om een vrijblijvende inruil taxatie aan te vragen, zo weet u van te voren waar u aan toe bent. Onze occasions boven de 4500 euro worden afgeleverd met een geldige APK, voor een afleveringspakket (Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave, nieuwe APK en garantie) kunt u kiezen. Wij zijn dealer van de merken Nissan, Dodge Ram, Isuzu en Ssangyong, tevens zijn wij gespecialiseerd in 4x4 en (USA) Pick-ups. Wij staan voor service en kwaliteit, hiervoor waarderen onze klanten ons met een 9.2.
Alle informatie in deze advertentie is met zorg samengesteld. Toch is het niet uit te sluiten dat informatie niet juist, onvolledig en/of niet up to date is. Selles auto's Kamperzeedijk is hiervoor niet aansprakelijk. Bezoekers cq gebruikers van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de aangeboden informatie en/of prijzen.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































