
Renault Kangoo Express - 1.9D Confort 65, Nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Prijs incl. BTW | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 16.997 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 44-VX-LL |
| Datum deel 1 | 27-07-2001 |
| Topsnelheid | 143 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 20,60 sec |
| Motorvermogen | 47 kW (64 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1870 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 810 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
Extra informatie
Renault Kangoo Express 1.9D Confort 65, Nieuwe apk
- Kenteken: 44-VX-LL
- Merk: Renault
- Model: Kangoo Express
- APK tot: 19-05-2027
- Tellerstand: 16997 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2001
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1870 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 47 kW / 64pk
- Ledig gewicht: 1040 kg
- Max. trekgewicht: 810 kg
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 166 cm
- Laadruimte hoogte: 126 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 3
Exterieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Metaalkleur
- Trekhaak
Interieur
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot laag
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Bestuurdersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Een goed rijdende Renault Kangoo met weinig kilometers en een nieuwe apk.
Inruil is mogelijk.
Wij vragen u vriendelijk om voor uw komst contact met ons op te nemen. Wij zijn niet altijd aanwezig.
STB Automobielen is gevestigd in Tynaarlo aan de Mercuriusweg 1.
Tynaarlo is centraal gelegen aan de A28 tussen Assen en Groningen.
Let op. Wij zijn op afspraak geopend
Deze informatie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat het onjuistheden bevat. Aan de hier getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend
STB Automobielen
Mercuriusweg 1
9482WK Tynaarlo
0644831099
info@stbautomobielen.nl
www.stbautomobielen.nl
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































![Lynk & Co 01 - 1.5 [ 1e eigenaar dealer onderhouden ]](https://cdn.autowereld.nl/I762244332/240x180/lynk-co-01-1-5-1e-eigenaar-dealer-onderhouden.jpg)









































