
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 65 Confort 200578Km NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.000 |
| Prijs incl. BTW | € 1.000 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 200.578 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-BP-VH |
| Datum deel 1 | 17-09-2004 |
| Topsnelheid | 143 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,20 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1044 kg |
| Trekgewicht max | 825 kg |
| Trekgewicht onger. | 522 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nieuwstraat 162a
6431KX Hoensbroek
0615610025
home.mobile.de/KoobsAutomotive
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Vaste prijs / Diesel / Bestelwagen
Renault Kangoo Express 1.5 dCi 65 Confort 200578Km NAP
- Kenteken: 51-BP-VH
- Merk: Renault
- Model: Kangoo Express
- APK tot: 16-06-2026
- Tellerstand: 200578 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zilver
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 48 kW / 65pk
- Ledig gewicht: 1044 kg
- Max. trekgewicht: 825 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 166 cm
- Laadruimte hoogte: 126 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 3
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Ruiten in achterdeuren+achterruitverw.+wisser
- Trekhaak
Infotainment
- CD-speler
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot laag
Overige
- Bestuurdersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Renault Kangoo Express (Marge) / 2004 / 1.5 Diesel / 48KW / 200578KM NAP /
Airco word niet koud / 2 sleutels / APK tot 16-06-2026 / set zomer en winter banden /
Volgende beurt bij 210dkm / Meeneemprijs €1.000
Koobs Automotive
Nieuwstraat 162 A
6431KX Hoensbroek
0615610025
jkoobs@icloud.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































