
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PLUS Leder Adapt Cruise StoelVW
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 239.591 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HB-005-S |
| Datum deel 1 | 30-10-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2014 - jul. 2016
Referentienummer: 228
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Wielbasis: 263 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 50 km
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Semi-automaat
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Accu
Accu: 9 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadtijd: 3 uur
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Crème
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 11,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 37 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Actieradius elektrisch combinatierit: 50 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bi-xenon koplampen adaptief
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
- speciale kleur
Extra
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- unikleur/pastel
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































![Volvo XC60 - T6 350pk AWD [Long Range] Plus Dark | SOH 100% | 21'' | Camera |](https://cdn.autowereld.nl/I760869572/240x180/volvo-xc60-t6-350pk-awd-long-range-plus-dark-21-camera-sidebars.jpg)



































