
Volvo XC90 - 4.4 V8 R-design Nederlandse auto | goede staat
Algemeen
| Prijs | € 9.745 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 340.376 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-ZG-TG |
| Datum deel 1 | 01-02-2008 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 232 kW (315 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4414 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker blauw metallic |
| Gewicht | 2083 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 7 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2006 - mei 2008
Technische informatie
Koppel: 440 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 194 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 322 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,5 l/100km (1 op 7,4)
Brandstofverbruik in de stad: 20 l/100km (1 op 5,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
Garantie: Turnhout Garantie
Garantie: 10.000 km
Garantie: Onze (optionele) afleverkosten bedragen 895,-. Dit is inclusief APK (min 6 maanden), technische controle beurt, car cleaning en 6 maanden garantie voor occasions vanaf 10.000 euro. Voor occasions tot 10.000 euro geldt 3 maanden garantie. Uitbreiding is altijd mogelijk.
Productveiligheid
Fabrikant: Turnhout Auto's Noordeinde 142 2371CX ROELOFARENDSVEEN, NL 06-13258833 http://www.turnhoutautos.nl verkoop@turnhoutautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Signaalkleur rood
- Sportonderstel
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Autotelefoon voorbereiding
- Carkit
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 7 zits-uitvoering
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnedak
- Zonnescherm
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Youngtimer V8. Door ons al 2 keer verkocht en weer terug ingeruild voor een nieuwere. Wie mogen we er nu weer blij mee maken? Rijdt en schakelt perfect. Werkelijk fantastische XC90!
Wij zijn een echt familiebedrijf en gespecialiseerd in Volvo's. We hebben de grootste voorraad Volvo's XC40, XC60 en XC90 2.0 T8 Twin Engine! Wij bieden u kwaliteitsoccasions die zorgvuldig zijn geselecteerd en voorzien zijn van onderhoudsdocumentatie. Wij verzekeren logische kilometerstanden met NAP weblabel (voor Nederlandse occasions, controle uitgevoerd door de RDW). Onze afleverkosten bedragen 895,-. Dit is inclusief APK, service beurt, carcleaning en 6 maanden garantie. Uitbreiding is mogelijk. Geen rare constructies. Turnhout Auto’s, een helder verhaal!
Indien u ons wilt bezoeken, bel dan altijd even van te voren, zodat we de auto alvast klaar kunnen zetten voor uw komst. Bekijk onze website voor een volledige fotoreportage en een eventuele video van de auto. Welkom bij Turnhout Auto’s!
We doen er alles aan om de advertenties zo compleet en juist mogelijk te adverteren, echter kunnen er aan eventuele onjuiste uitvoeringsdetails geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































