
Audi e-tron - e-tron 50 quattro Launch edition plus 71 kWh
Algemeen
| Prijs | € 18.995 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 154.305 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-343-ZV |
| Datum deel 1 | 23-12-2019 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,00 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Actieradius: 300 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.040 kg
Afmetingen (LxB): 490 x 194 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 71 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 6 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 120 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (NEDC): 22,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 327 - € 358 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- metaalkleur
- Panorama-glasdak (3FU)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 9J x 20 "5-arm"-design (42G)
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling aluminium (3S1)
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Leder "Milano" voor SQ5 (N5W)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium (5TG)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- zij airbag(s) voor
Overig
- luchtvering
- niveauregeling automatisch
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
Zeer nette en rijk uitgeruste Audi e-tron 50 quattro Advanced uit 2019 in de stijlvolle kleur Mythoszwart Metallic. Deze volledig elektrische SUV combineert comfort, luxe en prestaties dankzij de krachtige quattro vierwielaandrijving en het hoogwaardige afwerkingsniveau.
De auto is voorzien van tal van aantrekkelijke opties, waaronder een elektrisch glazen panoramadak, adaptive air suspension (luchtvering), adaptive cruise control, rijstrookassistent, verkeersbordherkenning, Audi Virtual Cockpit, MMI Navigatie Plus, stoelverwarming, elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie en een elektrisch bedienbare achterklep.
Daarnaast beschikt de Audi over:
- Quattro vierwielaandrijving
- 20 inch lichtmetalen velgen
- LED-koplampen
- Audi Smartphone Interface (Apple CarPlay/Android Auto)
- Parkeersensoren voor, achter en zijkanten
- Audi Sound System
- Keyless Go
- Diefstalalarm
- Climate control
- DAB+ radio
- Standkachel / standventilatie
- Diverse laadkabels inbegrepen
De combinatie van luxe, ruimte, stille elektrische aandrijving en een hoogwaardige uitrusting maakt deze e-tron een ideale auto voor zowel zakelijke als particuliere rijders.
Highlights
✓ Audi e-tron 50 quattro Advanced
✓ Mythoszwart Metallic
✓ Panoramadak
✓ Adaptive luchtvering
✓ Adaptive Cruise Control
✓ Virtual Cockpit
✓ Elektrische stoelen met geheugen
✓ Stoelverwarming
✓ Navigatie Plus
✓ 20 inch lichtmetalen velgen
✓ Inclusief laadkabels
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging/proefrit.
Bezichtigen & garantie
Bezichtiging is uitsluitend mogelijk op afspraak bij Baauw Automotive. BOVAG-garantie is in overleg mogelijk. Neem gerust contact op voor vragen of het maken van een afspraak.
Disclaimer
Hoewel de advertentie met zorg is opgesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan vermelde opties of specificaties. Neem bij twijfel contact met ons op.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































