
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S
Algemeen
| Prijs | € 31.500 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 169.929 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-626-ND |
| Datum deel 1 | 09-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 166 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vervolgbotsing preventie
Overige
- Assistentie Pakket (Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrij assistent, Achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Rondomzicht camera, Rondomzicht camera)
- Stoelen-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Stoel ventilatie voor)
= Bijzonderheden =
Deze Audi Q5 komt uit 2017, werd geleverd van 01-01-2017 tot 31-01-2018 en kostte toen € 75.040,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2024 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 185 kW (252 PK) en een cilinderinhoud van 1984 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 237 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 6,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,8 liter per 100 km en hij weegt 1695 kg. De APK is geldig tot 10-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 316,50 per kwartaal.**Audi Q5 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S**
2017
**€ 31500Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!,-**
of **€ 489,32 p/m**
Voor de liefhebber van luxe, prestaties en ruimte presenteren wij deze schitterende Audi Q5 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S. Deze premium SUV combineert de befaamde Duitse degelijkheid met een sportieve inslag en moderne technologie. Uitgevoerd in een elegante grijze lak en voorzien van het complete S Line exterieur, springt deze Q5 direct in het oog. Met zijn krachtige 185 kW (252 pk) 2.0 TFSI motor en quattro vierwielaandrijving accelereert deze elegante SUV in slechts 6,3 seconden naar de 100 km/u en bereikt hij een topsnelheid van 237 km/u.
Het interieur ademt stijl en comfort met sportstoelen, een luxe lederen stuurwiel en een hoogwaardige aluminium interieurafwerking. Dankzij een uitgebreid scala aan opties zoals een elektrisch bedienbare achterklep, navigatiesysteem full map, Bluetooth-connectiviteit, en premium audio-installatie met WiFi, voelt elke rit intuïtief en comfortabel aan. Met een wielbasis van 282 cm en ruimte voor 5 zitplaatsen biedt hij een grootse rijervaring, zowel in de stad als op lange afstanden.
Veiligheid staat voorop met LED-koplampen, parkeersensoren achter, een Autonomous Emergency Braking-systeem en vervolg botsing-preventie. Ook praktische details, zoals elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, verwarmbare ruitenwissers en sproeiers, en een achterbank die neerklapbaar is voor extra laadruimte, maken het dagelijks gebruik een fluitje van een cent.
Met keurig dealeronderhoud in de historie én een APK geldig tot mei 2027, is deze Audi Q5 volledig rijklaar voor zijn nieuwe eigenaar. Heb jij interesse in deze perfect onderhouden allround SUV? Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)



























































