
BMW X4 - xDrive20i M-Sport Camera Trekhaak 20"
Algemeen
| Prijs | € 41.900 |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 69.631 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-944-PS |
| Datum deel 1 | 09-07-2021 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Saphirschwarz (zwart metallic) |
| Gewicht | 1720 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2021 - dec. 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 475 x 192 x 162 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak wegklapbaar
- Bagage-afdekhoes
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB+
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Ambienteverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Isofix
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- M Aerodynamica
- M Sport (M Aerodynamica, Aluminium interieur afwerking, Lichtmetalen velgen 19", zwarte (glans) exterieur delen)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- hoofdsteunen anti-whiplash
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Schouten biedt u deze gaaf uitgevoerde BMW X4 xDrive20i M-Sport aan, origineel Nederlands met nog maar 69.630 KM NAP en volledig dealeronderhouden. Het exterieur is uitgevoerd in de diepe metallic kleur: ' Saphirschwarz', gecombineerd met een zwart lederen / stoffen interieur. Verder beschikt de BMW X4 xDrive20i M-Sport over een mooie lijst met opties. Denk hierbij aan opties zoals:
- Parkeerhulp voor- en achter incl. achteruitrijcamera
- Lichtmetalen velgen 20"
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- Apple CarPlay / Android Auto
- DAB+
- Cruise Control
- Climate Control
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Apple/Android Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762070902/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-apple-android-camera.jpg)











