
Kia Picanto - 1.1 Fifteen
Algemeen
| Prijs | € 1.399 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 212.299 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HH-276-N |
| Datum deel 1 | 03-07-2009 (import) |
| Topsnelheid | 144 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,90 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 823 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/55 R15
Acceleratie (0-100): 17,9 s
Topsnelheid: 144 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 355 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Side skirts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Aluminium sport velgen
- Stoel hoogte verstelbaar
= Bijzonderheden =
Kras aan de linker scherm en de deur
Onze openingstijden zijn:
Maandag t/m vrijdag 09:00 uur tot 18:00 uur
Zaterdag en zondag zijn we gesloten.
Heeft u interesse in een van onze auto's graag dan even een belletje vooraf.
Tel. 0634430209
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)














































