
MINI Aceman - SE John Cooper Works M 54.2 kWh | Schuif/kanteldak
Algemeen
| Prijs | € 36.400 |
| Prijs excl. BTW | € 30.156 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2025 |
| Kilometerstand | 28.643 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 mei 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HLV-05-H |
| Datum deel 1 | 02-05-2025 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rebel red |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Getint glas
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Modelcode: J05
Typenummer: 81GC
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Actieradius: 405 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.235 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 175 cm
Wielbasis: 261 cm
Accu
Accu: 54 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 95 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 31 minuten
Interieur
Interieur: Jcw black knit, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 14 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: MINI Occasions NEXT:
MINI Next garantie:
- Deze MINI is niet ouder dan 7 jaar en krijgt 2 jaar volledige garantie zonder kilometerbeperking, geldig in vrijwel heel Europa.
- Deze mini heeft minder dan 130.000 km gereden. De kilometerstand is aantoonbaar en gegarandeerd juist.
- Het onderhoud is altijd door de MINI dealer uitgevoerd.
- Deze MINI krijgt een volledige inspectie op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid vóór aflevering.
- Bij aflevering krijgt u een MINI Service Card voor 24-uurs pech-hulpservice in vrijwel heel Europa.
Dit afleverpakket bevat: MINI NEXT
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- (430)
- 18" John Cooper Works Slide Spoke black (1QR)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (5AV)
- AG Intern (8R3)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (4U9)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Banden reparatieset (2VC)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- BMW TeleServices (6AE)
- Comfort Access (322)
- DAB-tuner (654)
- Dakdraagsysteem (386)
- Dak in Jetblack (3B5)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Driving Assistant (5AS)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Engelse taalversie (853)
- EU AG intern (230)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Glazen panoramadak (402)
- Hemelbekleding Anthrazit (4AA)
- High-beam assistant (5AC)
- Intelligent Emergency Call (6AF)
- Isofix bevestiging passagierstoel voor (478)
- JCW Trim specifieke onderdelen (9T9)
- John Cooper Works Sport brake (3C1)
- John Cooper Works Sport stoel (4FN)
- John Cooper Works stuurwiel (2XK)
- John Cooper Works Uitvoering (7KQ)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden (4U8)
- Laadkabel (Mode 3, 22kW) (4T2)
- LED-koplampen met uitgebreide functies (5A4)
- MINI Experience Modes (4VF)
- MINI Head-Up Display (6AD)
- MINI Interaction Unit (6WE)
- Modeljaar Code (993)
- Pakket M (7YF)
- Parking Assistant (5DM)
- Personal eSIM (6PA)
- Rebel Red (P0C72)
- Rebel Red (C72)
- Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) (FTDJ3)
- Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) (TDJ3)
- Stuurwielrand verwarmd (248)
- Veiligheidsinformatie (87A)
- Wielslotbouten (2PA)
= Bijzonderheden =
MINI Next garantie:
- Deze MINI is niet ouder dan 7 jaar en krijgt 2 jaar volledige garantie zonder kilometerbeperking, geldig in vrijwel heel Europa.
- Deze MINI heeft niet meer dan 130.000 km gereden. De kilometerstand is aantoonbaar en gegarandeerd juist.
- Het onderhoud is altijd door de BMW dealer uitgevoerd.
- Deze BMW krijgt een volledige inspectie op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid vóór aflevering.
Neem contact op voor een vrijblijvend inruilvoorstel van uw huidige auto, of kom langs voor een bezichtiging of een proefrit.
Hoeveel kost een MINI Aceman verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































































