
Volkswagen Golf Cabriolet - 2.0 Highline
Algemeen
| Prijs | € 975 |
| Bouwjaar | Februari 1999 |
| Kilometerstand | 280.774 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XS-PZ-90 |
| Datum deel 1 | 09-02-1999 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Elektrisch dak werkt niet!
dak is wel netjes!
niet de mooiste, wel de goedkoopste!
Volkswagen Golf Cabrio 2.0 Highline
- Kenteken: XS-PZ-90
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf Cabrio
- APK tot: 20-05-2027
- Tellerstand: 280774 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1999
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: AGG
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 8.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 2
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint warmtewerend glas
- Halogeen koplampen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parelmoer lak
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerend glas
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen
- Sportstoelen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Toerenteller
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Gordelspanners
Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Wilt u uw auto inruilen stuur dan fotos en info zoals km stand en kenteken nummer.
Zodat wij u een richtprijs voor uw auto of voertuig kunnen geven.
Onderhoud en reparatie alle merken mogelijk voor slechts 60 euro per uur ex btw.
Garantie in overleg.
Wij zijn geopend van maandag tot vrijdag 8,00 tot 17,00
Zaterdag van 9.00 tot 12.00
Door een snel wisselende voorraad even bellen voor u komt zodat u weet dat de auto waar u voor komt nog beschikbaar is.
Export Documenten en verzekering voor export kunnen wij ook regelen
Export op trailer 25 Euro
Verzekering 115 Euro
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Auto Tynaarlo
Energieweg 5-A
9482WH Tynaarlo
0642218092
info@autotynaarlo.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Cabriolet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)








































