
Renault Austral - 1.2 E-Tech Full Hybrid 200 Esprit Alpine | Harman Kardon | Panoramadak | Stoel+Stuurverwar
Algemeen
| Prijs | € 45.950 |
| Prijs excl. BTW | € 38.554 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 28 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDB-56-B |
| Datum deel 1 | 27-03-2026 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Two-Tone Gris Schiste / Noir étoilé KQG+ |
| Gewicht | 1513 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | oktober 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2025 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 147 kW (200 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Vermogen brandstofmotor: 96 kW (131 PK)
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 2 kWh, Conditie: 100%, Type lithium-ion
Maten
Afmetingen (LxBxH): 451 x 183 x 163 cm
Wielbasis: 267 cm
Inhoud laadruimte: 527/1.736 l
Gewichten
GVW: 2.090 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 27-03-2028
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Matter Meppel BV Blankenstein 500 7943PA MEPPEL, NL 0522253292 http://www.mattermeppel.nl info@mattermeppel.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bruikbare accucapaciteit: 1.5 kWh
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Harman Kardon Audio 485 WATT 12 Luidsprekers + Subwoofer
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Gelaagde zijruit(en)
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteruitrijcamera (RRCAM)
- active driver assist (ADR00)
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- bestuurdersstoel met massage
- blind spot warning met lane departure prevention (BSD02)
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze oplader voor smartphone (WICH0)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep (TLGPW)
- elektrisch verwarmbaar stuurwiel (HTSW0; Stuurwiel verwarmd)
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen (HTS02)
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- gezichtsherkenning
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- microvezel/stof bekleding
- multimedia scherm middel
- occupant safety exit (OSEWA)
- Pack Light & Sound (Audio installatie premium)
- Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15)
- premium metaalkleur
- rear cross traffic alert met rear active emergency braking (RAEB2)
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- speciale metaallak rouge flamme (TENNP)
- stuur kunstleder
- stuur verwarmd
- two-tone metaalkleur
- two-tone metaalkleur premium
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Verschuifbare achterbank (RSE03)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Vragen? Neem contact met ons op via:
Telefoon: 0522-253 292
WhatsApp: 06-26 26 62 11
Mail: info@mattermeppel.nl
Inruil van uw huidige voertuig, ongeacht merk, staat, bouwjaar en kilometerstand is mogelijk. Wilt u een indicatie van de inruilprijs? Neem dan contact met ons op en vermeld alle gegevens.
Autobedrijf Matter Meppel is al sinds tientallen jaren uw vertrouwde, officiële Renault en Dacia dealer voor Meppel, Steenwijk en omstreken.
In onze ruime showroom kunnen wij u vakkundig te woord staan over alle modellen van Renault en Dacia. Voor alle zaken betreffende onderhoud, onderdelen en service bent u bij ons aan het juiste adres. De koffie staat niet klaar, maar wordt vers voor u gezet!
Gemakkelijk bereikbaar gelegen naast de snelweg A32 en binnen een half uur te bereiken vanuit Assen, Emmen, Hoogeveen, Heerenveen en Zwolle!
Afleverpakketten:
Standaard: €0,-
- Geldige APK
- Tenaamstelling auto
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
Fabrieksgarantie: €595,-
- Geldig op auto’s binnen de fabrieksgarantie (>6mnd)
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
BOVAG 12 Maand Garantie: €995,-
- 12 maanden BOVAG Garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
12 Maanden Renault TOP Occasion Garantie: €1295,-
- 12 maanden Renault TOP Occasion garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Volle tank brandstof
- Vervangend vervoer bij Reparatie
- My Renault+ pas inclusief Renault Route Service
Tot ziens in onze showroom!
Blankenstein 500
7943 PA MEPPEL
0522-253292
info@mattermeppel.nl
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)





























































