
Renault Clio - 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 esprit Alpine Navigatie, Bose, Adaptive Cruise Control, Stoel/S
Algemeen
| Prijs | € 21.840 |
| Bouwjaar | December 2023 |
| Kilometerstand | 43.980 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-389-PG |
| Datum deel 1 | 29-12-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1248 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | september 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2023 - 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 173 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
CO₂-uitstoot: 97 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Bogers B.V. Steenspil 36 4661TZ HALSTEREN, NL 0164267010 http://www.autobedrijfbogers.nl verkoop@autobedrijfbogers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- multimedia scherm middel
- Pack City Premium (Parkeer assistent, Rondomzicht camera)
- Pack Premium Sound BOSE (Audio-installatie)
- Pack winter (Cruise control adaptief, stuur verwarmd, Voorstoelen verwarmd)
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Wij leveren deze auto met 12 maanden Bovag-garantie.
Optioneel kunt u kiezen voor een compleet afleverpakket van € 595,00. De auto wordt dan afgeleverd met een afleverbeurt volgens onderhoudsschema, een nieuwe Apk-Keuring, Complete Poetsbeurt, 12 maanden Pechhulpverlening in binnen- en buitenland en een halve tank brandstof.
Autobedrijf Bogers is uw Nissan Specialist, Kia Erkend Reparateur en Suzuki Erkend Reparateur voor Bergen op Zoom en omstreken.
*Druk en zet-fouten voorbehouden
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762410037/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)











![Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Allure Aut. [ Navi Apple / Android Camera PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I762439261/240x180/peugeot-3008-1-6-plug-in-hybrid-225-allure-aut-navi-apple-android-camera-pdc.jpg)
















