
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi MAXI GPS PDC 90 Expr.Comf
Algemeen
| Prijs | € 1.699 |
| Prijs incl. BTW | € 1.699 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 270.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-VLV-68 |
| Datum deel 1 | 04-03-2011 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1318 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2010 - mrt. 2013
Referentienummer: 214
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 158 km/u
Wielbasis: 308 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Navigatiesysteem uitneembaar
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- achterdeuren met ruiten
- achterruitwisser
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- achterruitverwarming
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- rubber mat in laadruimte
- tussenschot laag
- tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- parkeersensor achter
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersairbag en zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Zeer nette bus, verkeert in technische goede staat. Betreft een euro 5 met nieuwe continental banden voor.
Export possible
Contante betaling is wettelijk toegestaan tot maximaal €3.000 per transactie.
Deze regeling geldt vanaf 1 januari 2026. Betaling boven dit bedrag dient per bank te worden voldaan.
Le paiement en espèces est autorisé jusqu’à un maximum de 3 000 € par transaction.
Cette règle s’applique à partir du 1er janvier 2026. Tout montant supérieur doit être réglé par virement bancaire.
El pago en efectivo está permitido hasta un máximo de 3.000 € por transacción.
Esta normativa se aplica a partir del 1 de enero de 2026. Los importes superiores deberán abonarse mediante transferencia bancaria.
Plata în numerar este permisă până la un maximum de 3.000 € per tranzacție.
Această regulă se aplică începând cu 1 ianuarie 2026. Sumele care depășesc acest prag trebuie achitate prin transfer bancar.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































