
Suzuki Ignis - 1.2 Smart Hybrid Style Automaat
Algemeen
| Prijs | € 22.750 |
| Prijs excl. BTW | € 19.167 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 26.278 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-703-HX |
| Datum deel 1 | 23-06-2023 |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,40 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Sphere Blue met. (blauw metallic) |
| Gewicht | 895 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R16
Acceleratie (0-100): 12,4 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Afmetingen (LxBxH): 370 x 169 x 161 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur parelmoer
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Android Auto
- Apple Carplay
= Bijzonderheden =
De genoemde consumenten prijzen zijn bij Suzuki Jonker rijklaar. Inclusief 12 maanden BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 6 maanden APK en 12 maanden Suzuki pechhulp voor heel Europa.
De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie of auto omschrijving niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Suzuki Jonker is al meer dan 35 jaar een begrip in Noord Holland. Gevestigd in Zaandam sinds november 2004 en sinds juli 2019 ook in Hoorn! Samen hebben wij meer dan 100 jaar Suzuki ervaring in huis.
Bij ons kunt u terecht voor alle nieuwe Suzuki modellen en wij hebben ook een heel ruim aanbod aan occasions welke continu wisselt.
Natuurlijk verrichten wij alle voorkomende werkzaamheden waaronder: onderhoud, schadereparatie, aircoservice, audio montage, ruitreparaties, auto reconditionering, uitlijnen, etc..
Vanzelfsprekend vinden wij het belangrijk dat de klant zich bij ons thuis voelt en graag onze showroom bezoekt. Tevens proberen wij de mobiliteit van de klant te waarborgen door middel van het VOS onderhoudssysteem waarbij een mobiliteitspas voor heel Europa gratis wordt verstrekt!
U bent zoals altijd van harte welkom in onze showroom, de koffie staat klaar!
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































































