
Volvo XC60 - 2.0 T6 Blacked Out|bowers|memory|pano
Algemeen
| Prijs | € 39.990 |
| Prijs excl. BTW | € 33.092 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 109.252 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJL-42-L |
| Datum deel 1 | 05-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 186 kW (253 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | november 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 186 kW (253 PK)
Vermogen elektromotor(en): 107 kW (145 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 78 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Climate Pack (Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 21"
- Lounge Pack (Audio installatie premium)
- Oplaadmogelijkheid
- Park Assist Pack (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
Word geleverd met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt en uiteraard 6 maanden Bovag garantie. Dit alles zonder extra kosten.
Inruil van Uw auto behoort uiteraard tot de mogelijkheden. Al onze occasions worden nagezien in onze eigen werkplaats alvorens ze de showroom ingaan.
Op alle werkdagen zijn wij geopend van 8:00 tot 18:00 en op zaterdag van 8:30 tot 12:30, U bent van harte welkom in onze showroom.
Vakgarage Tromp
Haasdijk 61
4921 CK Made
www.vakgaragetromp.nl
Tel: 0162-682276
Mob: 06-30655382
Hoewel onze advertenties met de grootste zorg zijn samengesteld, geven wij geen garanties aangaande de juistheid van de aanwezige informatie. Wilt u zeker weten dat de gegeven informatie juist is, dan vragen wij u om contact met ons op te nemen door middel van telefoon, email of een bezoek.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































































