
Suzuki Swift - 1.2 SELECT Camera | Stoelverwarming | Carplay/Android
Algemeen
| Prijs | € 13.445 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 53.794 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZL-637-H |
| Datum deel 1 | 29-11-2018 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 815 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | oktober 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2018 - sep. 2019
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 385 x 175 x 148 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 29-11-2028
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Geen extra kosten! Geen afleverpakketten!: Wij leveren elke auto inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, garantie & mobiliteitsservice.
Productveiligheid
Fabrikant: Suzuki Leiden by Bart Hoge Rijndijk 328 2314AN LEIDEN, NL 0715899636 http://www.suzukileiden.nl j.vdvlugt@suzukileiden.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- USB-aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Rokersvrije auto
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- All Season banden
- ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- Bluetooth
- smartphone integratie
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Sportieve, lekker complete en goed onderhouden Suzuki Swift in de luxe 1.2 Select-uitvoering, die onder andere voorzien is van ingebouwde navigatie, Apple CarPlay, Android Auto, een parkeercamera, stoelverwarming, stuurwielbediening en telefoonverbinding. Deze generatie Swift is daar bovenop ook nog eens een stuk ruimer dan voorgaande types, waardoor de Swift nu niet alleen lekker sportief is, maar ook praktisch! Verkeert optisch en technisch in zeer goede conditie. Om dat te vieren en om ons vertrouwen in de Swift te bevestigen, leveren we deze auto af inclusief 1 jaar BOVAG garantie, onderhoud en een nieuwe APK. Fabrieksgarantie tot 2028!
SNEL CONTACT MET ONS? Stuur ons dan direct een whatsapp.
Jelle: 06-42065879
Kevin: 06-45359621
Wij reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht. Wij zijn ook gewoon per whatsapp bereikbaar buiten openingstijden.
Elke auto bij Suzuki Leiden wordt geleverd zonder extra aanvullende kosten. Wij hebben dus geen 'afleverpakketten' of andere verrassingen. Elke auto wordt bij ons rijklaar geleverd, inclusief een onderhoudsbeurt, een lange APK (minimaal 1 jaar geldig), een complete technische controle, een volle tank, Europese mobiliteitsgarantie en garantie (tenzij anders aangegeven). Dat betekent dat u bij ons altijd zorgeloos kunt wegrijden.
Wij zijn al sinds 1998 officieel Suzuki-dealer voor de regio Leiden. Naast ons Suzuki-dealerschap, zijn wij universeel garage en importeren wij wekelijks gebruikte voertuigen uit o.a. België, Denemarken, Zweden en Luxemburg. Elke auto die wij importeren, wordt handmatig uitgekozen en persoonlijk geïnspecteerd. Wij kunnen daarom op al onze auto's de kilometerhistorie en ongeval-vrijheid garanderen. Een auto uit het buitenland moet wat ons betreft kloppen qua historie. Doet hij dat niet, dan halen we hem niet naar ons toe.
Heeft u een leuke auto gezien, maar mist u opties? Wij kunnen u helpen met het toevoegen van allerlei accessoires. Vraag onze collega's naar de kosten. Wij kunnen o.a. de volgende zaken voor u regelen:
- Inbouw van een navigatiescherm
- Het toevoegen van Android Auto/Apple Carplay
- Inbouw van parkeersensoren voor of achter
- Inbouw van Cruise Control
- Montage van een trekhaak of een armsteun
Wilt u proefrijden in één van onze wagens? Een proefrit is altijd vrijblijvend, u bent van harte welkom. Het liefst spreken wij hiervoor wel een datum en tijdstip met u af. Woont u ver weg? U hoeft maar één keer heen- en weer. Wij kunnen namelijk na het rijklaar maken de auto voor u op locatie afleveren tegen scherpe tarieven. Zien wij u snel in onze showroom? Wij kijken ernaar uit!
Een vriendelijke groet van het team van Suzuki Leiden!
Bart van der Ham (Directie)
Jelle van der Vlugt (Occasions)
Kevin Schuurhuis (Nieuwe auto's)
Eelco Kooper (After Sales)
Rob de Rooij (After Sales)
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































