
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Comfort Plus | Automaat | Parkeercamera | Climate control | Bluetooth | Centrale
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 119.769 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PP-458-P |
| Datum deel 1 | 25-07-2012 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - jun. 2014
Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.540 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 170 x 160 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- VDVEENAUTOGROEP AFLEVERPAKKET (€ 495): - Onderhoud volgens schema - Nieuwe APK keuring - Nationale autopas - Poetsen van de auto - 25 euro brandstof - Tenaamstelling voertuig - Vrijwaren inruilauto indien van toepassing
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Autotrust garantie
- VDVEENAUTOGROEP ZEKERHEID (€ 995): - Onderhoud volgens schema - 24 maanden Autotrust garantie - Nieuwe APK keuring - Nationale autopas - Poetsen van de auto - 25 euro brandstof - Tenaamstelling voertuig - Vrijwaren inruilauto indien van toepassing
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf van der Veen Gorredijk Badweg 58 8401BL GORREDIJK, NL 0513462845 http://www.vdveenautogroep.nl arjan@vdveenautogroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
Infotainment
- Audio-installatie
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Innovatief design, doordachte techniek en een hoog kwaliteitsniveau zijn typische kenmerken van de Japanse automerken. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Een milieuvriendelijke optie is het start-stopsysteem. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Tijdens de rit bedient u het audio-installatiesysteem met de knoppen op het stuur. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Deze Toyota is voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Verso-S is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Toyota Verso-S Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Van der Veen Autogroep “in vele merken thuis”
Naast in- en verkoop van uw occasions kunt u bij ons ook terecht voor reparatie en onderhoud van uw voertuig. Aangesloten bij de
serviceformule van Bosch Car service kunnen wij het onderhoud van elke type voertuig verzorgen. Onze monteurs werken met
de meest geavanceerde Bosch apparatuur. Tevens mogen wij ook het onderhoud van uw leaseauto
verzorgen. Ons snel wisselende voorraad bestaat uit betrouwbare occasions, die met zorg zijn geselecteerd.
Bent u specifiek op zoek, of hebben wij de juiste auto niet staan, dan gaan onze verkopers middels een
zoekopdracht graag voor u aan de slag.
Kijk voor meer informatie op onze website www.vdveenautogroep.nl
Voor vragen bel of mail gerust met één van onze medewerkers.
Van der Veen Autogroep is gevestigd in Oosterwolde, Groningen en Gorredijk.
Graag tot ziens bij Van der Veen AutoGroep!
Alle moeite is genomen om de informatie bij deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen
rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem
contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































