
Volkswagen Golf Cabriolet - 1.2 TSI R Line Pakket Ecc LM Kap goed NW APK inruilkoopje
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | Juli 2012 |
| Kilometerstand | 317.896 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-XKG-2 |
| Datum deel 1 | 11-07-2012 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1321 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 178 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Advance-pakket (Bi-xenon koplampen, Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Koplampreiniging, Koplampreiniging, Mistlampen voor, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Wis-/was installatie voor koplampen)
- afgevlakt stuurwiel
- Airco Ecc
- elekt pakket
- isofix
- Sound System
- toerenteller
= Bijzonderheden =
Leuke goed rijdende VW Golf Cabriolet met R line pakket Kap ruim 2 jaar geleden vernieuwd
Auto rijd en schakelt goed heeft altijd netjes onderhoud gehad kap werkt goed auto ziet er gezien leeftijd en km stand goed uit.
echt wel iets aan te zien auto heeft 300dkm gereden
In overleg is inruil mogelijk
de auto is op afspraak te bezichtigen
Voor vragen kunt u mij bereiken op 06-83527728 typfouten voorbehouden,
er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze tekst
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Cabriolet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































