
Volkswagen Transporter - 2.5 TDI AIRCO | MARGE | ZEER NETJES |
Algemeen
| Prijs | € 4.900 |
| Prijs incl. BTW | € 4.900 |
| Bouwjaar | Juli 2004 |
| Kilometerstand | 407.761 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 58-BP-GG |
| Datum deel 1 | 05-07-2004 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2500 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Onbekend metallic |
| Gewicht | 2000 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieur: Zwart, Stof
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Gave Volkswagen Transporter 2.5 TDI met de fijne 5 cilinder motor.
Leuke two-tone wrap in het oranje-metallic welke naar wens nog eenvoudig te verwijderen is.
Voorzien van airconditioning, trekhaak, navigatiesysteem/touchscreen, centrale deurvergrendeling, stuurbekrachtiging, elektrische ramen, enz.
Compleet met 2 sleutels en NAP rapport. Recent nog een onderhoudsbeurt gehad. Rijdt en schakelt erg fijn.
Marge, hier komt geen BTW meer bij!
Het zijn de unieke kwaliteiten van een Volkswagen die zorgen dat hun berijders zo trouw zijn aan het merk. Dat blijkt ook weer bij deze Transporter, met zijn doordachte ontwerp en zijn hoogwaardige bouwkwaliteit. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Transporter duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een vijfcilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)





















