
Renault Grand Scénic - 2.0 Privilege 7p. AUT PANO LEDER NAVI
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | Januari 2010 |
| Kilometerstand | 292.798 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-KLK-6 |
| Datum deel 1 | 04-01-2010 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Eendrachtstraat 28A
1951AZ Velsen-Noord
0616416650
https://www.hodestombes.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 183 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank 3-persoons
- Achterstoelen verschuifbaar
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Zonnescherm(en)
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Achteruitrij camera
= Bijzonderheden =
Rijdt en schakelt perfect.
Vaste zo meeneemprijs.
Deze auto is beschikbaar zolang de advertentie online staat.
Wij werken met vaste meeneemprijzen dus onderhandelingsverzoeken worden niet in behandeling genomen.
Financiering en financial lease mogelijk. (www.anderslenen.nl)
Bij ons is geen pinautomaat aanwezig.
Betalen kan via internetbankieren en/of betaalverzoek.
Houd er rekening mee dat het handig is om uw dag limiet minimaal 4 uur voor vertrek te verhogen.
De vermelde prijs is gebaseerd op een zo meeneemprijs zonder garantie.
Alle auto's hebben minimaal 6 maanden apk.
De afgelezen kilometerstand kunnen wij enkel garanderen bij een logisch NAP rapport.
Als optie is garantie mogelijk. (voor auto's onder de 180pk)
Garantiepakket 1 (meerprijs €499,-)
1 maand garantie op de motor en de versnellingsbak (tot 1000 km)
Nieuwe APK en kleine onderhoudsbeurt.
Garantie pakket 2 (meerprijs €699,-)
3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak (tot 3500 km)
Nieuwe APK en kleine onderhoudsbeurt.
Heeft u vragen of wilt u een bezichtiging/proefrit maken?
Neem gerust contact op.
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:30
Zaterdag enkel en alleen op afspraak.
Aanwezig op afspraak voor u op:
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)





























