
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI - S-Line - Automaat - Facelift 2012
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | April 2012 |
| Kilometerstand | 233.250 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 19-TTG-5 |
| Datum deel 1 | 12-04-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 18 inch
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- airbag passagier
- APK
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanning controle syst.
- Bluetooth
- buitentemperatuur meter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- Dagrijverlichting
- elek. ramen voor + achter
- Follow me home
- gordelspanners
- High executive
- in hoogte verstelb. stoel(en)
- Led verlichting
- lichtsensor
- Marge
- middenarmsteun
- mistlampen voor
- nationale autopas
- Privacy glas
- sportinterieur
- stoelverwarming voor
- tiptronic
- toerenteller
- Usb aansluiting
- verstralers
= Bijzonderheden =
Facelift model Audi A4 Avant 1.8 TFSI Automaat Tiptronic- S-Line binnen en buiten - Afneembare trekhaak - 18 inch - Led verlichting - Xenon - Privacy glas - PDC - Blanke dakrailing - Zwart S-Line sport interieur - B&O Speakers - Stoelverwarming - Airco - Cruise - 4 elektrische ramen - Audi Multimedia - Enz enz ..........
!! LIKE ons op FACEBOOK , INSTAGRAM of TIKTOK en blijf altijd op de hoogte van onze voorraad !!
!! ALTIJD BELLEN VOOR U VERTREKT OF DE AUTO NOG AANWEZIG IS OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN !!
!! zondags eventueel op afspraak open , bel of app voor de mogelijkheden 0611246999 !!
!! Tot 3000 euro contante betaling mogelijk !! rest per bank !!
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































































