
SEAT Leon ST - 1.6 TDI Style Business Ecomotive
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | Mei 2014 |
| Kilometerstand | 237.687 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-TSP-03 |
| Datum deel 1 | 16-05-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxBxH): 454 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Trekhaak afneembare kogel
= Bedrijfsinformatie =
Haaglanden Automotive Steenplaetsstraat 6A 2288 AA Rijswijk-ZuidHolland Telefoon 070-4152063
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)




















































