
Volkswagen Golf - Airco|Cruise|LM velgen|NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.900 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 179.742 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TNT-68 |
| Datum deel 1 | 11-06-2014 |
| Topsnelheid | 179 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1129 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 179 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
= Bijzonderheden =
Leuke Volkswagen Golf 7 van bouwjaar 2014. O.a. voorzien van; elektrische ramen, elektrisch verstelbare buitenspiegels, airconditioning, cruise control, infotainmentsysteem, bluetooth, centrale deurvergrendeling en lichtmetalen velgen.
APK is geldig tot 11-2026.
Zie voor alle foto's onze website: www.roordink-automotive.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)






















































