
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI S-line, new engine 2024 + factuur
Algemeen
| Prijs | € 3.399 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 301.494 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-TSV-6 |
| Datum deel 1 | 24-05-2012 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1270 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2010 - dec. 2012
Referentienummer: 2090
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 203 km/u
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- autotelefoon voorbereiding
Exterieur
- dakspoiler
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
- S Line exterieur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurders-informatie-systeem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportonderstel
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- zonnescherm achterruit
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
2024 nieuwe motor ingekomen met nieuwe distributie compleet. Nieuwe motor km stand 137.000km.
Let op we zijn verhuisd!! Nieuwe adres:
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
Graag tot ziens bij GM Automotive,
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let wel op dat wij ons al jaren op exporthandel hebben gespecialiseerd. Vraag ons altijd naar de mogelijkheden of de auto bestemd is voor de Nederlandse markt.
Onze advertentieprijzen zijn altijd Exclusief BTW of Exclusief BPM indien btw of bpm van toepassing is.
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 09.00 tot 17.00 uur
Za: 10.00 tot 16.00 uur
GM Automotive
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
E-mail: gm-automotive@outlook.com
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































