
Dacia Duster - TCe 130 GPF Prestige | Parkeercamera | Navigatie | Climate Control |
Algemeen
| Prijs | € 18.945 |
| Bouwjaar | Juli 2022 |
| Kilometerstand | 49.897 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-377-ZR |
| Datum deel 1 | 14-07-2022 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Orange Arizona ENZ |
| Gewicht | 1221 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2022
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.763 kg
Afmetingen (LxB): 434 x 180 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Bekleding "MATHILDE", Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Terwolde Basis (inbegrepen):
- 12 maanden wettelijke garantie
- Technische inspectie
- Vloeistof controle
- Minimaal 3 maanden APK
- Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud*
*Zie garantievoorwaarden
- Terwolde Premium (ons advies) (€ 895 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Technische inspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 1 jaar geldig
- Minimaal halve tank brandstof
- Gratis zomer- en wintercheck
- Distributieriem vervangen (indien aanwezig en minimaal 10.000 km voor vervanging)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Terwolde Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaallak (QPA$MV)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- dodehoek detectie
- Parkeersensoren in achterbumper (ITPK1)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
== Welkom bij de Occasionafdeling van Terwolde Groningen ==
Altijd ruime keuze uit betrouwbare occasions – direct beschikbaar en professioneel rijklaar gemaakt.
Bij Terwolde Groningen vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod van jonge, betrouwbare occasions van Renault, Dacia en andere bekende merken. Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, een ruime gezinswagen of een zuinige hybride: bij ons vindt u altijd een model dat perfect past bij uw wensen en budget.
Elke occasion wordt grondig gecontroleerd en professioneel rijklaar gemaakt. Zo bent u verzekerd van kwaliteit, transparantie en zekerheid – inclusief garantie.
----
= Geïnteresseerd in een occasion? =
Neem vrijblijvend contact op voor:
• Een proefrit
• Een offerte (met of zonder inruil)
• Beschikbaarheid of een adviesgesprek
----
= Waarom kiezen voor Terwolde Groningen? =
✔ Altijd ruime keuze uit direct leverbare occasions
✔ Betrouwbare auto’s met volledige onderhoudshistorie
✔ Scherpe prijzen & aantrekkelijke inruilvoorstellen
✔ Persoonlijk, eerlijk en deskundig advies
✔ Alles onder één dak: verkoop, onderhoud & service
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)




















































