
Ford B-Max - 1.6 TI-VCT Style
Algemeen
| Prijs | € 8.250 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 112.451 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-ZGD-38 |
| Datum deel 1 | 27-12-2014 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1208 kg |
| Trekgewicht max | 480 kg |
| Trekgewicht onger. | 480 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Wolvegasterweg 4
8421PB Oldeberkoop
0516451277
https://autobedrijfkromkamp.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.780 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Foto" s volgen
Nette B-Max automaat met weinig km
2 sleutels
distr riem vervangen bij 100.000 km
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































