
Ford B-Max - 1.6 TI-VCT Titanium
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | September 2015 |
| Kilometerstand | 46.590 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HB-882-K |
| Datum deel 1 | 28-09-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 480 kg |
| Trekgewicht onger. | 480 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Wolvegasterweg 4
8421PB Oldeberkoop
0516451277
https://autobedrijfkromkamp.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.780 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- achteruitrijcamera
- Cruise Controlle
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- parkeersensoren achter
- Technic-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
= Bijzonderheden =
Mooie B-Max met heel weinig km !
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































