
Ford Transit Courier - 1.5 TDCI Trend Duratorq S&S
Algemeen
| Prijs | € 6.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 8.168 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 156.071 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-18-GLK |
| Datum deel 1 | 27-08-2020 (import) |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1243 kg |
| Trekgewicht max | 560 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
GVW: 1.840 kg
Wielbasis: 249 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Deze Ford is geheel in nieuw staat
Uniek mooi en goed
inruil mogelijk
Tel 0653453433
touwbaan 3
Leiderdorp
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































