
Ford Transit Courier - 1.5 TDCi | 2-Zits | Schuifdeur | All Season | BTW | 2019
Algemeen
| Prijs | € 5.800 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.018 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 119.530 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VR-919-J |
| Datum deel 1 | 22-09-2015 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Transit Courier 1.5 TDCi | 2-Zits | Schuifdeur | All Season | BTW | 2019
- Kenteken: VR-919-J
- Merk: Ford
- Model: Transit Courier
- APK tot: 14-04-2027
- Tellerstand: 119530 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: UGCB
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 4.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 416 cm
- Breedte: 176 cm
- Laadruimte hoogte: 123 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Praktische en zuinige Ford Transit Courier 1.5 TDCi afkomstig uit september 2019 met 119.530 km op de teller. Deze compacte bedrijfswagen is ideaal voor dagelijks zakelijk gebruik, dankzij zijn lage verbruik, wendbaarheid en functionele indeling. Betreft een BTW-auto en dus interessant voor ondernemers.
Wordt geleverd met geldige APK tot 04/2027.
Belangrijkste opties
- 1.5 TDCi dieselmotor
- 2-zits uitvoering
- Schuifdeur rechts
- Airconditioning
- All season banden
- Bluetooth telefonie & audio
- Boordcomputer
- Elektrische ramen
- Centrale deurvergrendeling
- Radio/USB-aansluiting
Algemene informatie
- Bouwjaar: 09/2019
- Kilometerstand: 119.530 km
- Transmissie: Handgeschakeld
- BTW auto (exclusief BTW geadverteerd)
- APK geldig tot 04/2027
Omschrijving
Deze Ford Transit Courier 1.5 TDCi is een betrouwbare en zuinige bedrijfswagen met een praktische indeling en lage gebruikskosten. De sterke en efficiënte dieselmotor maakt hem zeer geschikt voor veel kilometers en intensief gebruik.
Dankzij de schuifdeur aan de rechterzijde is laden en lossen eenvoudig, en de compacte afmetingen zorgen voor veel wendbaarheid in stedelijke gebieden.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit. Inruil mogelijk.
Hofman Cars B.V.
Bonekamp 1
9679VC Scheemda
0612830043
info@hofmancars.nl
Hofman Cars B.V. is geopend op afspraak.
Graag altijd even telefonisch contact opnemen voordat u langskomt, zodat er zeker iemand aanwezig is om u te woord te staan en de auto waarin u bent geinteresseerd nog beschikbaar is.
Financiering is mogelijk, wij kunnen zorgen dat u een vrijblijvend voorstel ontvangt.
Inruilen is mogelijk, we ontvangen graag foto's en gegevens van uw auto zodat een inruil voorstel kan worden gemaakt.
Al onze voertuigen worden geadverteerd tegen een scherpe meeneem prijs. Het is tegen meerprijs en in overleg mogelijk om gebruik te maken van een aflever beurt met nieuwe APK inclusief beperkte garantie.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)



























































