
Peugeot 206 CC - 1.6-16V AIRCO LM
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 170.257 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-KZK-1 |
| Datum deel 1 | 19-06-2007 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | december 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2000 - mrt. 2007
Technische informatie
Koppel: 147 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.535 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 166 x 138 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Ericars Sint Josephstraat 44 6231EE MEERSSEN, NL 0433652383 http://www.bcsmeerssen.nl info@ericars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare kap
- Hardtop
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
LET OP! WE HEBBEN 3 VERSCHILLENDE LOCATIES WAAR ONZE AUTO'S STAAN DUS BEL ALTIJD EVEN VOORDAT JE LANGSKOMT OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN!
Messcherpe verkoopprijzen met dealerkwaliteit afleveringen. Wij berekenen €. 395,- afleveringskosten en kunnen dit uitbreiden tot 24 maanden garantie maar.... zo meenemen mag natuurlijk ook? Het verzorgen van 12 maanden Pechhulp via Bosch evt inclusief de autoverzekering is ook geen probleem. Heeft u vragen of wilt u langs komen. U bent van harte welkom bij Ericars. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en type aanduidingen voorbehouden. Controleer altijd zelf de opties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































































