
Volkswagen Golf - 2.3 V5 GTI 170 PK, SCHUIFDAK, LEDER
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 206.308 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 98-GZ-HG |
| Datum deel 1 | 27-04-2001 |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2324 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1214 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2000 - mei 2002
Modelcode: IV, 1J
Technische informatie
Koppel: 225 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 174 x 146 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 209 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik in de stad: 12,4 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Historie
Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De Automediair Willem de Zwijgerlaan 114 2051KK OVERVEEN, NL 06-54292007 http://www.deautomediair.nl info@deautomediair.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar.
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm
Veiligheid
- Achterruitenwisser
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
Overige
- El. bediend schuif/kanteldak Golf (221)
- Elek.glazen schuif/kanteldak Variant (356)
- LMW Avus (228)
- ABS Golf cabrio (101)
- In hoogte verst. pass. stoel Golf cabrio (115)
- Mistlampen Golf (214)
- Sportstoelen Golf (223)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Zij-airbags Golf cabrio (100)
= Bijzonderheden =
ORIGINEEL NEDERLANDSE VW GOLF GTI V5 MET 170 PK.
DIT WAS DESTIJDS DE DUURSTE UITVOERING.
ORIGINEEL SCHUIF KANTELDAK AF FABRIEK.
LOGISCH NAP RDW TELLERRAPPORT AANWEZIG.
MOOI BEIGE VOLLEDIG LEDEREN BEKLEDING.
DISTRIBUTIEKETTING IS IN 2023 VERVANGEN.
ORIGINELE 18 INCH VW LICHTMETALEN VELGEN.
MILTEC UITLAATSYSTEEM.
NIEUWE SCHROEFSET VERING.
BLIJVEND YOUNGTIMER.
Dank u voor uw getoonde belangstelling voor deze auto.
Elke technische aankoopkeuring juichen wij toe.
De meeste auto's die wij aanbieden zijn ingeruild bij Dealers en zijn ook Dealer-onderhouden.
Continu streven wij ernaar onze auto's aan te bieden voor een vriendelijke prijs en een goede kwaliteit.
Het is in ieders belang, dat U blij bent met de aangeschafte auto.
24 uur per dag kunnen wij auto's op naam zetten, zodat een bezoek aan het postkantoor niet noodzakelijk is.
Exportdocumenten en -platen kunnen wij onder het genot van een kop koffie ter plaatse in orde maken.
Inruil is mogelijk.
Wij zijn altijd telefonisch bereikbaar op 06-54292007 om een afspraak te maken voor een vrijblijvende bezichtiging en een proefrit.
Omdat wij kantoor aan huis hebben, bent u ook 's avonds en in het weekend van harte welkom.
Graag tot ziens in Overveen !
Willem de Zwijgerlaan 114, 2051 KK (Overveen ligt tussen Haarlem en Bloemendaal)
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Suzuki S-Cross - 1.4 Boosterjet Style [ PANORAMADAK I CAMERA I CLIMA ]](https://cdn.autowereld.nl/I761896607/240x180/suzuki-s-cross-1-4-boosterjet-style-panoramadak-i-camera-i-clima.jpg)












![Volkswagen ID.5 - Pro performance 77 kwh [ Trekhaak Navi Cruise Apple / android Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976608/240x180/volkswagen-id-5-pro-performance-77-kwh-trekhaak-navi-cruise-apple-android-stoelverwarming.jpg)





















































